HP Z8 G4 2x Xeon Gold 12C 6136 3.0GHz, 128GB (8x16GB), 1TB Z-Turbo M.2 NVME + 3TB, DVDRW, Quadro RTX4000 8GB, Win10 Pro Mar Com
118 Producten op voorraad
€3.895,00
HP Z8 G4 Workstation - Renew
Processor: 2x Xeon Gold 12C 6136 3.0GHz
RAM: 128GB DDR4
SSD: 1TB SSD
HDD: 3TB SATA/DVDRW
Videokaart: Quadro RTX4000 8GB
OS: Windows 11 Pro
Garantie: 36 maanden
Waarom kiezen voor een HP Z Serie Workstation?
-Eenvoudige configuratie
-Betrouwbaar
-Snel leverbaar
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Maas Computers
Tel:+31850203750
[email protected]
[email protected]
118 Producten op voorraad
Refurbished
Product opties
Kies voor pure kracht als u op zoek bent naar nieuwe mogelijkheden. Als u een workstation zoekt met de capaciteit om complexe simulaties uit te voeren, geavanceerde Machine Learning-algoritmes en grote hoeveelheden data te verwerken, stelt de HP Z8 niet teleur.
Extreme kracht
Voer 3D-simulaties uit en bewerk 8K-video's in realtime met maximaal 56 cores en tot 1,5 TB aan supersnel geheugen. Gecertificeerd voor professionele software, zoals ANSYS of After Effects, zodat u in minder tijd beter werk kunt leveren.
Toonaangevend ontwerp en ongeëvenaard weinig geluid
De Z8 is aan de binnen- én buitenkant een technisch wonder. Via de moderne buitenkant kunt u zonder gereedschap de nette, modulaire binnenkant bekijken. Dankzij de strategisch geplaatste ventilatieopeningen en kanalen in het systeem wordt de luchtstroom geoptimaliseerd voor een ultrastil resultaat.
De veiligste workstations van HP
Elke Z8 bevat standaard geavanceerde beveiligingsfuncties. U kunt ervan op aan dat uw apparaat, identiteit en data veilig blijven met beveiligingssoftware zoals HP Client Security Suite Gen3[3] en HP Sure Start Gen3[8], het allereerste BIOS met zelfherstel en inbraakdetectie op de markt.
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP Z8 G4 WORKSTATION |
| Processor : | 2x (DUAL) Intel Xeon Gold 6136 Processor Total Cores 24 , Total Threads 48 Max Turbo Frequency 3.70Ghz Cache 24.75Mb |
| Aantal cores : | 24 (12x2) |
| Threads : | 48 (24x2) |
| Klokfrequentie : | 3,00 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 3,70 GHz |
| Interne geheugen : | 24 x ddr4 slot , Maximum internal 1.5TB, Size (8x16Gb) 128GB, Speed 2666Mhz, Type DDR4 ECC REG |
| Opslag : | 1TB Z-Turbo M.2 NVME + 3TB HDD SATA 3.5” |
| Optische drive : | DVD+/- RW |
| Videokaart : | NVIDIA Quadro RTX4000 8GB Graphics, 16 GB GDDR5X , 256-bit , 160 W, OpenGL 4.54 ,DirectX 12.05, Compute APIs CUDA, DirectCompute, OpenCL |
| Besturingssysteem : | Windows 10 Professional |
| Internet/Wifi : | 2x Ethernet LAN RJ- 45 (1 GbE) |
| Aansluitingen : | 4 USB 3.1, Rear: 6 USB 3.1 Gen 1 , (Premium front includes: 1 headset, 2 USB 3.1 Gen1 , 2 USB 3.1 Gen 2 Type-C |
| Audio-Uitgangen : | Analoog (3,5mm) |
| Socket : | FCLGA 3647 |
| Card Interface : | 2X PCIe Gen 3 x16 , 2X PCIe Gen 3 x16 , 3X PCIe Gen 3 x4 |
| Vermogen (watt) : | 1125W , 15A , 90% Efficient wide - ranging Graphics Card Pin 8 pin + 2x6 pin PFC Type Active |
| Hoogte : | 44.45 cm |
| Breedte : | 21.59 cm |
| Lengte : | 55.12 cm |
| Diepte : | 551,2mm |
| Gewicht : | Minimum 22.4 kg - Maximum 31.7 kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0194441104059 |
